piątek, 19 czerwca 2015

WIARA W SIEBIE-PEWNOŚĆ SIEBIE

Czeeść !

Pewność siebie jest to nic innego jak wiara w siebie, swoje umiejętności i ogółem całe jestestwo. Jednak jest sporo osób którym brakuje takiej pewności siebie i ja się do nich zaliczam. Ostatnim czasy nie wierze w swoje możliwości i cele. Jak usłyszę jakiś hejt to się nim szybko przejmuję. Jest też dużo rzeczy czy też zadań którym mówię że nie podołam i nie chce nawet próbować. Prawdą jest to żeby nie wmawiać sobie, że się nie da rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu. Jest dużo osób które mogą cię przytłaczać czym bardziej jesteś zdołowana/ny i tracisz wiarę, ale nie tylko takie osoby istnieją na tym świecie. Mamy w swoim gronie dużo prawdziwych przyjaciół i rodzinę która nas wpiera i pomaga. To dzięki nim możemy mieć większą wiarę w SIEBIE. Powinniśmy wyszukiwać tych dobrych i mocnych stron a nie tylko tych złych. Może wam w tym pomóc wypisanie sobie na kartce : 1. w czym jesteście dobrzy(5 rzeczy), po 2. rzeczy w których jesteście najlepsi(5 rzeczy), po 3. rzeczy którymi przeważacie nad innymi w sensie rodziną, znajomymi, przyjaciółmi(5 rzeczy), po 4. wypisanie 5 cech tych dobrych u was. Kiedy będziecie mieli chwile takiego zdołowania nad sobą wyjmijcie tą kartkę i zobaczcie ile jest rzeczy w których jesteście dobrzy. Ten pomysł dała nam nasza Pani psycholog ze szkoły i chciałam wam się też nim podzielić. Powiedzcie co o nim myślicie i czy macie wiarę w siebie.


A tu pokazuję moją wygraną w konkursie na blogu Elwiry:12 komentarzy:

 1. Świetnie prowadzisz bloga, posty są naprawdę przemyślane i cudownie napisane! + przepiękne zdjęcia. Jesteś wzorem do naśladowania wśród blogerek :)
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Mam prośbę, znalazłabyś trochę wolnego czasu do poklikania w linki do CHOIES w moim ostatnim poście? Bardzo mi zależy, ponieważ pragnę rozwijać bloga poprzez lepsze look'i co umożliwia mi CHOIES. Byłabym bardzo wdzięczna, po kliknięciu w każdy link trzeba poczekać 15 s na tej stronie, bo inaczej kliknięcie się nie liczy. Koniecznie napisz mi czym mogłabym się odwdzięczyć :)

  Mój blog

  POMOŻESZ?-Jeśli tak, to koniecznie napisz mi w komentarzu na moim blogu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobry post, mi brakuje pewności siebie i wiary, ale zrobię to co ty poradziłaś może pomoże ;) A właśnie może weźmiesz udział w projekcie na moim blogu lub przyślesz zdjęcie jak spędzasz wakacje? :)
  moment-at-the-photo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zawsze staram się wierzyć w siebie i swoje możliwości ;) Świetny sposób na wypisanie tego wszystkiego na kartce.
  Gratuluję wygranej!

  Pozdrawiam ♥
  www.mypastel-garden.pl [klik]

  OdpowiedzUsuń
 4. Patrząc na siebie z poprzednich lat mogę stwierdzić, że jestem bardziej pewna siebie niż w tedy, z czego bardzo się cieszę!
  Mam nadzieję, że z wiarą w siebie pójdzie mi coraz lepiej. A jeśli coś będzie nie tak, to skorzystam z sposobu, który podałaś. Jest świetny!
  http://written-by-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Super zdjęcia.Twój blog został nominowany do LBA na moim blogu
  To link:http://swiatoliikaroli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładne zdjęcia ;) Wiara w siebie jest wg mnie kluczem do wszystkiego. Jednak czasem bardzo trudno jest uwierzyć we własne możliwości :/

  Mogłabyś poklikać w linki cndirect i choies? http://marysiaofficialblog.blogspot.com/2015/06/ulubiency-maja.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem bardzo krytyczną osobą względem siebie, a w połączeniu ze swoją perfekcyjnością często na siebie narzekam i jestem niezadowolona, lecz pewne wydarzenia w moim życiu sprawiły, że uwierzyłam w siebie, przymykając tym samym oko perfekcjonisty.
  Bardzo ciekawe zadanie, myślę że wielu osobom może to naprawdę pomóc.
  Pozdrawiam, Laru!

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę sobie wypisać te rzeczy o których wspomniałaś, może troszkę mi to podniesie samoocenę :)
  ♡ blog

  OdpowiedzUsuń
 9. Sliczne zdjęcia i gratuluję wygranej.
  http://justine-and-nicole.blogspot.com/ zapraszam + zaobserwowałam

  OdpowiedzUsuń
 10. Cieszę się, że rzeczy się pojawiły! :) Z pewnością posłużą!

  www.spiked-soul.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Mi często brakuje wiary w siebie niestety.. Gratuluję wygranej, śliczne rzeczy :)

  Bardzo proszę o kliknięcie w linki pod ostatnim wpisem :) http://monyikafashion.blogspot.com >klik<

  OdpowiedzUsuń
 12. też jestem nieśmialy, u mnie na blogu porady dotyczace pewności siebie też znajdziesz ;) Mam nadzieje, że znajdziesz tam coś dla siebie ;) myownsentence.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń